TAGASI - Otsin Kodu

Liisa

29.04.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 05.08.2016
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje
Turvakodus alates: 01.07.2018

See ilus kolmevärviline kiisu on Liisa. Koos oma viie vahva pojakesega elas ta Raplas ühe eramaja hoovis. Kevadel oli plaanis alustada torutöödega, kuid sellega kaasnes oht, et kassipere võib vigastada või veel hullem, hukka saada ning pererahvas pöördus minu poole abi saamiseks. Kogu kirju kamp püüti kinni ja toimetati hoiukoju, kus kassiemme sai oma pojad turvaliselt üles kasvatada.
Pojad on nüüd suured ja Liisal on aeg ka omale tore kodu leida.
Liisa elab koos teiste kassidega suures kassitoas, läbisaamine on hea, vaid vahel harva tuleb ette mõni väiksem jagelemine oma suureks sirgunud poegadega. Inimese suhtes on Liisa veel pisut ettevaatlik, kuid harvad pole enam juhused, kus kiisu ennast külalistele julgelt näitama tuleb. Liisa armastab väga mängida ja mürada, on ju see ka mõistetav, sest tänaval polnud selleks palju võimalusi. Juba noores eas pidi ta oma pisipere eest hoolt kandma.
Liisa on steriliseeritud, kiibistatud ja vaktsineeritud ning saanud regulaarselt parasiiditõrjet. Tema kohta saab rohkem teada, kui kirjutada meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!