TAGASI - Otsin Kodu

Lavan-Boy

23.09.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 24.04.2015
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje. BVT speed test FIV - positiivne, FeLV - negatiivne, FeCoV - negatiivne

Lavan-Boy on pärit Rakkest. Tema lugu on kurb – ta perenaine hukkus tulekahjus ja kiisu jäi kodutuks. Head inimesed küll toitsid teda, kuid kassi koht ei ole üksinda tänaval ja kuna kiisu seisund muutus aina hullemaks, võtsin ta enda hoolde.
Tänaseks on kõik tervisemured seljatatud, ka hambad said hiljuti korda tehtud. Nüüd vajab poiss vaid taastumist, et kasukas taas säravvalgeks ja läikivaks muutuks – tähendab ju “lavan” heebrea keeles valget – ning poisi silmadest kaoks see kurb pilk.
Lavan-Boy on superarmas tegelane. Ta otsib ise kontakti ja lähedust, tahab pidevalt kinnitust sellele, et üksinduse ja tänavaelu aeg on läbi ning tal on jälle olemas kodu ja oma armas inimene. Lavan armastab ronida sülle, et siis seal paisid nautida. Samuti armastab ta jutustada oma inimesega, võta vaid aega teda kuulata.
Lavan-Boy on valmis minema koju. Kui tema lugu sind puudutas ja sa soovid talle kodu pakkuda, siis saada palun kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule poisiga tutvuma.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!