TAGASI - Mälestame

Lavan-Boy

08.03.2022
Liik: Kass
Sünniaeg: 24.04.2015
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje. BVT speed test FIV - positiivne, FeLV - negatiivne, FeCoV - negatiivne

Taas on mul uudiseid, mida sooviksin, et ei oleks 🙁 Esmaspäeval, 7. märtsil läks igavesele unele mu armas hoolealune Lavan-Boy.
Minu hoolde saabus Lavan-Boy Rakkest 2020. aasta kevadel, kui tema perenaine tulekahjus hukkus. Ravisin tal mitmeid terviseprobleeme, veel hiljuti käis ta ka hambaoperatsioonil ning pidi minema kliinikusse niitide eemaldamisele. Vahepeal hakkas Lavanil aga kehakaal langema ja kiisukesel oli ilmselgelt halb olla. Kliinikus selgus, et tema neerud on juba nii läbi, et aparaat isegi enam ei näidanud ülikõrget numbrit. Polnud enam midagi teha ja tuli tal minna lasta 🙁
Lavan-Boy oli imearmsa iseloomuga kassipoiss, kes jutustas palju ja tahtis vaid inimesega koos olla. Siin oldud aja jooksul ei tulnud talle ühtegi kodupakkumist.
Nüüd on see armas poiss jõudnud oma igavesse koju… pilve peale. Jään sind igatsema ja alatiseks meenutama, mu kallis Lavan-Boy 💔

 

Lavan-Boy on pärit Rakkest. Tema lugu on kurb – ta perenaine hukkus tulekahjus ja kiisu jäi kodutuks. Head inimesed küll toitsid teda, kuid kassi koht ei ole üksinda tänaval ja kuna kiisu seisund muutus aina hullemaks, võtsin ta enda hoolde.
Tänaseks on kõik tervisemured seljatatud, ka hambad said hiljuti korda tehtud. Nüüd vajab poiss vaid taastumist, et kasukas taas säravvalgeks ja läikivaks muutuks – tähendab ju “lavan” heebrea keeles valget – ning poisi silmadest kaoks see kurb pilk.
Lavan-Boy on superarmas tegelane. Ta otsib ise kontakti ja lähedust, tahab pidevalt kinnitust sellele, et üksinduse ja tänavaelu aeg on läbi ning tal on jälle olemas kodu ja oma armas inimene. Lavan armastab ronida sülle, et siis seal paisid nautida. Samuti armastab ta jutustada oma inimesega, võta vaid aega teda kuulata.
Lavan-Boy on valmis minema koju. Kui tema lugu sind puudutas ja sa soovid talle kodu pakkuda, siis saada palun kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule poisiga tutvuma.