TAGASI - Leidsin kodu

Lasse

06.10.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 25.03.2018
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Saagem nüüd korralikult tuttavaks: minu nimi on Lasse. Jah, arvasite õigesti, olen üks Bullerby pesakonna poegadest! Gabrieli juurde hoiukodusse tulin suvel, mul olid kaasas ka emme ja õed-vennad. Pärit oleme kõik Raplast, ühest majahoovist. Oleme Gabrielile väga tänulikud, et ta meile koha leidis – suvel on ju niigi kassibuum kõige suurem ja abivajajaid kõige rohkem!

Mina ja just mina olen Bullerby pesakonnast kõige julgem ja sõbralikum. Hea küll, vahel ma veel natuke ehmun ja kaotan närvi, aga küll seegi omas kodus üle läheb. Nurrumootor pole mul igatahes veel kordagi rikki läinud, töötab 24/7 täistuuridel. Muidugimõista olen väga vallatu ja mänguhimuline nagu minusugused 9-kuused kassinoorukid ikka!

Kuna olen juba suur ja tubli poiss, on mul tehtud ka kõik protseduurid: olen saanud korralikult parasiiditõrjet, olen vaktsineeritud, kastreeritud ja mul on ka kiip. Olengi valmis peaaegu kohe oma päriskoju kolima. Kui ma sulle oma oranžikasroosa kasuka, valgete vurrude ja tumekollaste silmadega meeldin, siis palun kirjuta minu hoiuinimesele Gabrielile meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu! Jään ootama.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!