TAGASI - Leidsin kodu

Kessu (Jael)

23.04.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 15.08.2019
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Vinni kolooniast pärit kassiema Jenna neli pisikest poega läksid alguses teistesse hoiukodudesse. Enne jõule leidsid kolm omale ka toredad kodud, ainult Jael oli veel pisut arg ja temale oli vaja anda aega. Kui ema jaoks hoiukodus lõpuks koht vabanes, kolis ka väike Jael minu juurde hoiule.
Alguses oli Jael väga ehmunud. Sülle võtmine oli tema jaoks päris hirmutav, kuid juba süles olles nautis ta paisid hea meelega, lasi nurrumootoril vaikselt põriseda ja pani silmadki mõnuledes kinni. Meie paisessioonid läksid iga päevaga aina pikemaks ja usaldus aina kasvas. Nüüd juba Jael ootab, et saaks sülle pugeda ja paisid nautida, kuid kahjuks on suures kassitoas askeldamist päris palju ning väike Jael vajaks palju rohkem tegelemist ja tähelepanu kui mina ehk suudan talle pakkuda.
Jael armastab mängida ja joosta nagu ikka iga teine kassilaps, sest ta on noor ja energiat täis. Esmased protseduurid on ka juba kõik tehtud, kassike on terve ja koju minemiseks täitsa valmis. Ootame Jaeliga huviliste kirju meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ning lepime kohtumise aja kokku.