TAGASI - Leidsin kodu

Kerstin

19.12.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 2017
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Mäletate ehk minu hoiukiisut Liisat, kes koos oma vahvate lipi-lapiliste mudilastega Raplast minu juurde hoiule saabusid. Kassipere elutses ühe eramaja hoovil ja oli takistuseks torutööde alustamisel. Kogu kirju kamp sai lõpuks kinni püütud ja ära toimetatud ning plaanipärased tööd võisid alata. Või siiski mitte?
Vaid mõned päevad hiljem, tundus inimestele, et torude juures käib taas vilgas liikumine. Lähemal uurimisel selgus, et õuele oli ilmunud uus kiisu koos oma pisikese pojaga. Uus kass oli nii sarnane Liisa tüdrukutele, Brittale ja Annale, et ei saanud olla kahtlustki – ta kuulus samasse seltskonda. Ilmselt on tegemist Liisa varasemast pesakonnast pärit pojaga. Kus nad kahekesi jalutamas olid käinud, ei ole teada, kuid igal juhul tagasi jõudes nad oma perekonda enam eest ei leidnud.
Ei saanud me neidki sinna jätta ja nii otsustasime pererahvaga, et suurem kiisu, kes sai nimeks Kerstin, tuleb minu juurde hoiukoju ja väiksem kiisu jääb pererahva lemmikuks.
Kerstin on väikest kasvu, sõbralik ja toimekas noor kassineiu, kes saab hästi läbi teiste kassitoa kiisudega. Ka inimesega on Kerstin suur sõber. Talle meeldivad väga paid, siis ta sõtkub oma armsate käpakestega ja laseb nurrumootoril kõlada.
Kerstin on steriliseeritud, kiibistatud ja vaktsineeritud ning saanud regulaarselt parasiiditõrjet. Kassipreili kohta saab rohkem teada kui kirjutada meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!