TAGASI - Leidsin kodu

Kataleena

05.03.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 15.05.2020
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Tema on Kataleena, umbes 10-kuune kassipoeg. Kataleena jõudis minu hoole alla augusti lõpus Kivi-Vigalast koos oma kahe õega, Karlota ja Karoliinaga.
Saabudes oli preili Kataleena tõeline tigedik – muudkui ründas ja susises. Võtsin teda sotsialiseerimise eesmärgil pleedi sees sülle, kuid isegi sealt oskas ta välja vingedada – nii suur oli hirm ja vastumeelsus inimese ees.
Aga nagu tänavalt leitud noorte kiisudega tihti juhtub, on vaja vaid veidike aega ja kannatust ning hakkavadki toimuma suured muutused. Kui ma nüüd hommikuti kiisude tuppa tulen, võtab Kataleena mind alati valjul häälel vastu ja nõuab kartmatult süüa. Enam ta sülest ära ei põgene, vaid – kes oleks võinud seda arvata! – naudib hoopiski paisid ja isegi nurrub! Ise ta veel siiski sülle ei tule ja tuleb arvestada, et ka uues kodus läheb tal kohanemisega kindlasti aega.
Kataleenal on tehtud kõik protseduurid: ta on saanud regulaaselt parasiiditõrjet, on steriliseeritud, vaktsineeritud ja kiibitud.
Kui sinu kodust on puudu just selline nooruke kaunitar ja sind ei heiduta see, et ta algul veidi pelglik võib olla, kirjuta mulle kodu@gabrieliloomadeelu.eu!