TAGASI - Leidsin kodu

Karoliina

24.03.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 15.05.2020
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Augusti lõpus jõudsid minu hoole alla kolm satsi kassipoegi, keda nimetasin  H-pundiks, I-bandeks ning K-komandoks. Esimese kahega on tänaseks läbimurre saavutatud ning mõni neist on juba kojugi saanud. K-komando moodustasid aga kolm kanget õde – Karoliina, Karlota ning Kataleena – ning pärit on nad Kivi-Vigalast. Nende motoks sai „põgenemine, kuid mitte paaniline, vaid organiseeritud.“ Ei hakkagi pikalt pajatama, milliseid lahinguid tüdrukud lõid, oluline on hoopis see, et esimesena tõstis valge lipu Karoliina.
Karoliina on sellest seltskonnast olnudki ehk kõige nõrgem lüli. Juba algusest peale tundus, et temaga on võimalik kiiremini jutule saada, aga õdede ringkaitse luhtas kõik katsed. Nii lasingi neid pisut kauem harjuda ja tegelesin teistega.
Paisessioonid Karoliinaga on andnud tänaseks juba häid tulemusi ning plika naudib paisid ja sügamisi, nurrumootorit põristades, usaldus inimese vastu on kasvamas ja hirmud on taandumas. Veel ei tunne ta ennast väga kindlalt väljaspool pesa, kuid sellega me tegeleme päevast päeva ja olukord aina paraneb. Mängimist õpime ka, suletutt on vaieldamatult tema lemmik.
Seda kõike aga saaks ka kodus jätkata, selleks ei pea Karoliina enam hoiukodus olema. Pererahval peab olema kannatust ja tahtmist ning Karoliinast saab igati vahva perelemmik. Kui tekkis kassiplika vastu huvi, siis palun kirjuta meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.