TAGASI - Leidsin kodu

Karlota

17.02.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 15.05.2020
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

10-kuune kassineiu Karlota saabus minu hoole alla augusti lõpus koos oma kahe õega, Karoliina ja Kataleenaga. Pärit on nad Kivi-Vigalast.
Koondnimeks on neil K-punt, naljatades kutsume abilistega neid ka K-komandoks.
Algul oli Karlota selle pesakonna kõige tigedam tegelane: lõi käpaga, hammustas, susises nagu tõeline metslane. Pidev süllevõtmine on muidu metsikute kassipoegade taltsutamiseks väga tõhus viis, kuid Karlotaga oli see suur katsumus – isegi pleedi abil tundus see ilmvõimatu. Seetõttu ma ennast talle vägisi peale ei surunud ja lasin tal omas tempos kohaneda.
Nüüdseks ongi juba toimunud väga suured edusammud: Karlotat saab juba süles hoida. Hetkel ta seda küll veel ei naudi, vaid kannatab kangelaslikult ära, aga see on igal juhul parem kui enne.
Talle meeldib väga-väga mängida, paitada lubab ilusti ja see talle ka meeldib, kohe käivitub nurrumootor nagu väike traktor. Samuti võtab ta peost süüa.
Võõraid Karlota veel pelgab, nendega vajab ta aega. Omas kodus oleksid ta edusammud kindlasti juba kiiremad.
Kõik vajalikud protseduurid on Karlotal tehtud – ta vaktsineeritud, kiibitud, saanud korrapäraselt parasiiditõrjet ja on ka steriliseeritud. Kui sul selle kauni kassineiu vastu huvi tekkis, võta ühendust kodu@gabrieliloomadeelu.eu!