TAGASI - Leidsin kodu

Kaarel

23.05.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 05.04.2018
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Enamiku ajast toimetan ma tubastes tingimustes, kuid aeg-ajalt tuleb ette ka koduõuel tegemisi. Nii ma siis asjatasin ühel märtsikuu päeval taas õuel, kui kuulsin korraga kassi mjäugumist. Olen harjunud, et kohalikud vabakäigukassid meie maja juures aeg-ajalt käivad ega osanud esialgu midagi arvata. Igaks juhuks läksin hääle suunas asja uurima ning märkasin kraavis kükitavat musta kiisukest, keda ma varem näinud polnud. Kutsumise peale tuli ta julgelt minu juurde, nõudis paisid ja ronis isegi sülle. Kõht oli vaesekesel aga küll väga tühi, toitu lausa ahmis sisse. Kuna kiipi tal polnud ja kuulutuse peale ka keegi ei reageerinud, siis saigi kassipoisist minu uus hoiuline, kellele panin nimeks Kaarel.
Kaarel on väga sõbralik noor kassike, kes armastab tähelepanu. Tema nurrumootor töötab lakkamatult, isegi siis, kui keegi teda ei paita. Mängimine meeldib Kaarlile ka väga, selleks sobivad nii pallid kui mänguhiired, kuid eriti hasarti läheb ta suletuti peale.
Kaarlile on tehtud kõik vajalikud protseduurid ja nüüd on aeg leida talle tore kodu, kus teda armastatakse ja kus tal oleks hea ning turvaline olla. Kui sa tunned, et see armas kassike võiks olla sinu vahva kaaslane, siis anna sellest palun teada, saates kirja hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!