TAGASI - Leidsin kodu

Juanita

15.09.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 29.07.2017
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Juanita saabus turvakodusse suurest Vinni kolooniast, kus ta koos kahe teise emase kiisuga kasvatas ja kantseldas kuute jõnglast. Pojad on nüüd juba kõik oma perede juurde kolinud ja aeg on ka tublidele emmedele oma päriskodud leida. Juanita on alles noor kassike, kes on ilmselt sündinud ja kasvanud tänaval ning kokkupuude inimesega on olnud minimaalne. Alguses oli kassiemmel turvakoduga harjumine raske, ta oli väga stressis ja inimene tundus nii hirmutav. Võttis mitu kuud aega, et ta mind nähes ei püüdnud põgeneda või käpaga virutada. Siiski andis hirm ajaga alla ja Juanitas tärkas ümbruse vastu suurem huvi. Enam ei olnud paanikahoogusid ja ka paisid hakkas vaikselt välja kannatama. Kui aga lõpuks kassituppa teiste sekka sai, rahunes sootuks maha.
Täna veedabki Juanita oma aega rahulikult teiste kiisude seltsis ja nagu enamus kolooniakassidele, sobib see talle väga hästi, sest nad on harjunud kambakesi koos olema. Ta pole veel nii julge, et paisid küsima tuleb, kuid uudishimu on suur ja vahel tuleb mulle juba üsna lähedale. Ka külaliste vastu on huvi tärganud, kuigi võõraid eelistab jälgida eemalt.
Juanita on just viimaste kuudega hästi palju julgemaks muutunud ja oma kodus oma inimesega läheksid kindlasti asjad veelgi kiiremini edasi, nii et kassipreili ootab kodupakkumisi, kus ollakse valmis andma talle aega kohanemiseks. Talle sobiks uues kodus ka kaaslane, kes teda julgustaks ja toetaks. Juanitaga saab tulla kohtuma, kuid eelnevalt tuleks saata kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.