TAGASI - Leidsin kodu

Jose

07.12.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 06.06.2019
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Jose on Vinni kolooniast pärit punane isane kassipoeg, kes on sündinud juunikuus. Hoiukoju jõudis kassipoeg juba korraliku viirusega ja meil tuli hakata ravima, kuid kuidas anda rohtu hirmunud kassipojale, kes inimest nähes parema meelega oleks põgenenud.
Võtsin ta tekiga sülle ja hakkasin silitades vaikselt temaga rääkima. Alguses värises pisike nagu haavaleht, aga üsna varsti jäi värisemine aina vähemaks, väikesed kikkis kõrvad pisteti teki alt välja ja suured silmad uudistasid mind huviga. Vitamiinipasta maitses ülihästi ja tegi imet, hirm kadus ja Jose ei tahtnudki enam kuhugi põgeneda. Hoopis paisid tahtis veel ja veel. Lõpuks läks ka nurrulaul lahti. Vot kus lops!
Jose on nüüd terve ja tragi kassipoiss, kes armastab mänguasjadega hullata, teiste Vinni lastega madistada ja mürgeldada ning inimese käest paisid norida. Vitamiinipastat armastab ta ka! Josel on kõik vajalikud protseduurid tehtud – kastreeritud, vaktsineeritud ja kiibistatud, saanud regulaarselt parasiiditõrjet. Miski ei takista enam Josel oma inimese juurde minemast, seega kui oled valmis jagama paisid ja vitamiinipastat, on väike Jose just sinu kodust puudu. Anna oma soovist palun teada meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ning tule saa Josega tuttavaks.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!