TAGASI - Mälestame

Jimmi

30.12.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 06.06.2019
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Kallid sõbrad, meie seast on lahkunud Vinni kolooniast pärit pisike Jimmi. Väike armsake ei saanud kunagi kogeda päris oma inimese paikäsi ja tema jäägitut armastust…

Puhka rahus, armas Jimmi! Palun anna mulle andeks, et ma ei suutnud sulle pakkuda seda imelist elu, mida plaanisin…

Jimmi on Vinni kolooniast pärit must isane kassipoeg, kes on sündinud juunikuus. Ta on viimane pojake, kes kolooniast kätte saadi. Tegelikult oli see üks suur vedamine, et ta koos emaga lõksu läks, sest juba inimese liikumisele reageeris ta põgenemisega ja õieti ei teatudki, kuidas ta välja näeb.
Võiks arvata, et Jimmi ja Julietta on ühe ema lapsed, nii sarnased on nad välimuselt, kuid kindlalt seda väita me ei saa, sest mitu pesakonda oli koloonias koos.
Jimmi on hoiukodus juba pisut inimesega harjunud. Vaatamata hirmule, pole ta kordagi susisenud ega hammustanud. Jälgib teiste tegemisi ja toimetamisi huviga pealt, aga veel pole ise müramistest osa võtnud. Süles on ta rahulik ja laseb ilusti paitada. Kassipoisile on kõik vajalik tehtud – kastreeritud, vaktsineeritud ja kiibistatud, saanud regulaarselt parasiiditõrjet. Kui sa tunned, et selline vahva, kuid veel pisut uje kiisupoiss võiks edaspidi just sinu kodus oma vallatuid kassipojamänge mängida, siis kirjuta palun meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.