TAGASI - Leidsin kodu

Jeta

06.02.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 29.07.2017
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Jeta on Vinni suurest kassikolooniast pärit noor emane kiisu. Kokku oli neid seal algselt kolm emast ja kuus poega. Suur kärgpere kolis vastu talve turvalisse hoiukoju ning enamus poegi on läinud juba ka oma kodudesse. Kolmest vabana sündinud kassiemmest oli Jeta hoiukoju jõudes kõige rahumeelsem. Väike susin ja käpaga äsamine käis asja juurde, kuid peatselt hakkas ta juba ise kontakti otsima. Puuri koristades, müksas Jeta käpaga õrnalt mu pead ning soovis, et ma talle tähelepanu pööraksin või temaga mängiksin.
Iseloomult on Jeta nüüd rahumeelne. Suures kassitoas on ta vähe aega küll olnud, kuid juba on näha, et teiste kassidega on suhted sõbralikud ja mingeid omavahelisi tülisid ette pole tulnud. Jetale meeldivad väga paid ja kurgu alt sügamine, suletutid meeldivad talle ka. Neid on ju nii tore taga ajada.
Kui sulle meeldivad must-valged kiisud ja sa soovid sellist värvi kiisukest endale lemmikuks, siis tule kindlasti Jetaga kohtuma. Anna oma soovist palun enne teada ja saada kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ning lepime kohtumisaja kokku.

Jeta lapsepõlv möödus tänaval, kõik saamata paid on vaja tagasi saada. Otsime kodu, kus paidega ei olda kitsi!https://gabrieliloomadeelu.eu/pets/jeta/

Posted by MTÜ Gabrieli Loomade Elu on Laupäev, 22. august 2020