TAGASI - Otsin Kodu

Jazmina

19.09.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 29.07.2017
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Jazmina on pärit Vinni kassikolooniast, kus ta koos teiste kiisudega puukuuris peavarju otsis. Ta oli kolmest kassimammast kõige tujukam. Pikalt ei tahtnud ta mingit kontakti inimesega, peitis ennast puuri nurka teki alla ja keeldus isegi söögist päevasel ajal. Õnneks oli hommikuti näha jälgi tema öistest toimetamistest ning see andis lootust, et varem või hiljem siiski asjad liiguvad paremuse poole.
Kui Jazmina kassituppa teiste kiisude juurde kolis, valis ta omale kohe koha kõrgema kratsipuu otsa, kust ta aeg ajalt oma peakese välja pistis ja tähelepanelikult ümbrust jälgis. Kuigi nüüd liigub ta toas rohkem ringi ja pikutab ka mujal pesades, on see siiski jäänud tema lemmikkohaks.
Jazminale meeldib suletutiga mängida, siis ta vupsab kohe oma pesast välja ja on valmis koos teistega seda õhinal taga ajama.
Jazminal on veel inimese täieliku usaldamisega probleeme, kuid juba on ta hakanud külaliste vastu huvi tundma ega poe oma pesakesse enam peitu. Kindlasti läheks oma kodus asjad palju kiiremini edasi, kui temaga individuaalselt tegeleda ja julgustada. Selleks on muidugi vaja aega ja ka kannatust.
Kui sa tunned, et oled valmis Jazminale pakkuma kodu, siis palun anna sellest mulle teada, saates kirja meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!