TAGASI - Leidsin kodu

Janne

12.11.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 18.08.2018
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje. BVT speed test FIV - negatiivne, FeLV- negatiivne, FeCoV - negatiivne

Janne on pärit Vinnist, samast kohast, kust eelmisel sügisel ühe koloonia kassid minu juurde hoiukoju tulid. Keegi ei tea, kust need kassid tegelikult sinna külla tulevad, sest külarahvas neid omaks ei tunnista, kuid ühe pere suvekodu õuele nad ennast sisse armastavad sättida. Janne ilmus ilusal suvepäeval pererahva juurde sõprust sobitama ning oli alati platsis, kui inimesed taas suvekoju naasesid. Niisiis otsustasime ta sealt enne ära tuua, kui hiljem tagajärgi jälle likvideerima hakata.
Janne on noor emane kiisu, kes päris kindlasti ei ole sündinud tänaval. Ta on väga seltsiv, sõbralik ja armastab oma muljeid pajatada, talle meeldib, kui teda silitada ja süles olemist ihkab ta ka väga. Praegu ei ole kahjuks veel teada, kuidas ta teiste kiisudega klapib.
Janne soovib leida kodu, kus ta saab inimese läheduses olla, sest ta väga sotsiaalne.
Kui sa soovid omale sellist vahvat kaaslast ja seltsilist, siis saada palun kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

 

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!