TAGASI - Leidsin kodu

Jaco

12.10.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 06.06.2019
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Jaco on Vinni kolooniast pärit mustvalge isane kassipoeg, kes on sündinud juunikuus. Kui kassipoiss kliinikusse jõudis, oli ta tugevas herpesviiruses, silmadest jooksis mäda ja nohu tõttu ei tahtnud ta ka hästi süüa. Koheselt alustati raviga ja kassipoeg jäi kliinikusse mõneks ajaks jälgimisele. Õnneks hakkas ta jõudsalt paranema, söögiisu oli peagi tagasi ning ta pääses hoiukoju, kus me ravi jätkasime.
Esialgu oli väike Jaco üsna kartlik ja umbusklik inimese suhtes, kuid selle vähese ajaga, mis ta kliinikus veetis, sai talle selgeks, et tema hirm on asjatu. Jaco mitte ei oodanud enam kui temaga tegelema tullakse, vaid lausa nõudis väga kõva häälega tähelepanu. Ta rippus puuri küljes ja hõikas seni kuni keegi lõpuks ikka tuli ja temaga palli mängis ning paisid jagas. See paitamine meeldis Jacole hullupööra, põnn keeras mõnuledes kõhukesegi püsti ning lasi nurrumootoril rõõmsalt kõlada. Küll Jaco teab, mis Jacole hea!
Nii polnudki hoiukodus muud vaeva kui ravi lõpuni teha ja kõhukest edasi sügada. Jaco on aktiivne sell ja teeb kassitempe suure mõnuga, armastab sülle pugeda ja paisid naudib jätkuvalt. Saanud on ta parasiiditõrje ning esimese vaktsiini.
Jaco soovib minna koju, kus tema jaoks jagub aega ja kus ei olda paidega kitsi, kus tuntakse puudust just sellisest lahedast mustvalgest kiisust. Anna oma soovist palun teada meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ning tule saa Jacoga tuttavaks.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!