TAGASI - Otsin Kodu

Heracles

18.07.2020
Liik: Kass
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje. BVT speed test FIV - positiivne, FeLV- negatiivne, FeCoV - negatiivne

Heracles on kass, kes tuli ise mu ukse taha abi paluma – tal oli põsk paistes ja suust voolas ila, mis viitas hambaprobleemile. Esimesel võimalusel sai ta kliinikusse, kus tuvastati lisaks veel mitmeid terviseprobleeme: FIV-positiivne, põiekivid, diabeet, parasitaarne haigus, mis oli aktivisieerunud immuunpuudulikkuse tõttu
(toksoplasmoos), halvaloomuline nahakasvaja. Kasvaja sai ära opereeritud, mädanenud hambad eemaldatud (nüüd on Heracles täitsa hambutu, aga saab söömisega väga hästi hakkama!), muud hädad välja ravitud, kuid FIV ja diabeet jäävad talle siiski elu lõpuni. Nendega saab kenasti elatud, kui tervist jälgida, teha talle kaks korda päevas insuliinisüsti ja anda süüa spetsiaalset diabeetikute toitu.
Kliinikus on temaga kõvasti vaeva nähtud, aga see vaev on end ka ära tasunud: lõpuks Heraclese kaal tõuseb ja tal on silmnähtavalt hea olla.
Iseloomult on Heracles tõeline hellik. Ta teab väga hästi oma nime ja reageerib sellele ilusti. Nurrub kogu aeg, tahab pai ja sülle saada, imeline kaaslane.
Talle on ka kõik vajalikud protseduurid tehtud – kastreeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ja saanud korralikult parasiiditõrjet.
Heracles otsib suure südamega kodu, kes võtaks ta tervisehädadest hoolimata. Vastutasuks saab pere endale imearmsa iseloomuga tänuliku sõbra. Kui Heracles sulle silma jäi, palun võta ühendust kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!