TAGASI - Leidsin kodu

Henly

09.04.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 15.05.2020
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Henly on Paljasmaa külast leitud kassipere üks tütardest – tema ema oli ühe pere kuuri all aastaid kassipoegi ilmale toonud ja inimestele sellega suurt peavalu valmistanud. Eelmisel suvel õnnestus kassiema koos viimase pesakonnaga sealt lõpuks ära tuua.
Henly oli algul 5-liikmelise kassipere kõige umbusklikum liige: tõrjus järjekindlalt iga lähenemiskatset, põrkas, ründas, kähises ja sülitas. Alla ma aga ei andnud ning võtsin teda siiski iga päev sülle, et kassipoega inimese headuses veenda.
Hea meel on teada anda, et edusammud on olnud ülisuured: Henly on hakanud mind omainimesena tunnistama ega karda enam peaaegu üldse. Ta küsib ise sülle ja tahab väga paitamist. Tuleb aga kindlasti mainida, et võõraid ta siiski veel pelgab: uues kodus harjumine võtab arvatavasti veidi aega, kuid ma luban kindlalt, et temast saab julge ja sõbralik kaaslane. Kui kass on näidanud, et suudab usaldada ühte inimest, suudab ta usaldada ka järgmist, kellega tutvumiseks talle piisavalt aega antakse.
Henly on sündinud umbes 15. mail 2020, ta on saanud korrapäraselt parasiiditõrjet, kiibitud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja koduvalmis.
Kui see kaunitar sulle silma jäi ning soovid olla see, kes aitab tal veel viimasest ebakindlusest üle saada, kirjuta palun meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja räägime edasi!