TAGASI - Mälestame

Heloise

02.11.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 15.05.2020
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Kallid sõbrad, kahjuks pean südamevaluga teatama, et üks minu hoolealustest on lahkunud – armas väike kassitüdruk Heloise. Vaid paar kuud turvakodus veetnud kassitüdruk Heloise lahkus meie seast raske haiguse tõttu.
Väike armsake ei saanud kunagi kogeda päris oma inimese paikäsi ja tema jäägitut armastust…
Kallis Heloise, jään sind igavesti mäletama ja igatsema. Sa olid hoitud ja armastatud!

 

Paljasmaa külas Raplamaal valmistas aastaid peavalu üks hulkuv emakass, kes oma järglasi ühe pere õuele tõi. Sel kevadel oli ta taas platsis oma nelja pisikese pojaga, kuid kuna inimesed seal alaliselt ei ela ja mure oli suur, siis toimetasime kassipere sealt turvakoju. Kõik said omale H-tähega algavad nimed.
See kaunis kassiplika Heloise ongi selle viieliikmelise kassipere liige. Juba kuuri all elades oli märgata, et ta on teistest poegadest julgem ja uudishimulikum. Esimesena vudis ta sööma, viimasena puges peitu. Ka hoiukodus harjus ta teistest kiiremini ega üritanud susistamise ja turtsumisega inimest eemale peletada.
Heloise veedab oma päevi õdede ja vennaga mürades ning muutub iga päevaga aina julgemaks. Päris ise ta sülle veel ei roni, aga kui juba sülle saab, siis istub rahulikult, naudib silmad kinni sügamist ja paisid. Ei ole enam kaugel aeg, kui nurrumootorgi käivitub. Heloise armastab väga suletutti taga ajada, ta läheb sellest mängust lausa pööraseks. Mööda tuba meeldib talle ka joosta, ikka edasi ja tagasi, see on ju nii vahva.
Heloise on arsti poolt üle vaadatud ja saanud loa kojuminekuks, sest ühtegi tervisemuret pole tal olnud. Ta on saanud parasiiditõrje ja vaktsiinid, samuti on ta kiibistatud. Kassiplikaga saab tulla tutvuma, kuid eelnevalt tuleks aeg kokku leppida, saates kirja meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.