TAGASI - Leidsin kodu

Hector

27.11.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 05.08.2016
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Hector on kass, kes otsustas ise oma hulkurieluga hüvasti jätta ja minu turvakoju kolida. Jah, just nii see oligi, sest ühel päeval kaapis ta käpaga ukse taga ja nõudis sissepääsu. Ära ma teda ajama ei hakanud, pakkusin head ja paremat süüa ja lasin kliinikus poisile vajalikud protseduurid ära teha. Ega tal suurt häda polnudki, vaid silmakesed kippusid vahest vesiseks minema. Tänaseks on vägilane Hector saanud minu juures rännuväsimuse välja puhata ja kuna siiani pole teda keegi taga otsinud ega omaks tunnistanud, ongi paras aeg hakata Hectorile uut kodu otsima.
Hector on rahumeelne kiisu, teiste kassidega saab kenasti hakkama. Suuremad rahmeldamised on jäänud ilmselt minevikku, kuid aeg-ajalt lööb mängulust ka temas välja. Suletutikese tagaajamine on eriti vahva, kuid Hector oskab ennast suurepäraselt ka ise lõbustada. Vahel ajab ta toas mänguasja taga, vahel piisab vaid pelleti tükikesest, et suuremad mängutuurid üles võtta. Veel meeldib Hectorile sülle pugeda ja paitusi nautida.
Kui tunned, et sinu kodust on puudu just selline mehemürakas, siis saada palun kiri hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule vägilasega kohtuma.