TAGASI - Leidsin kodu

Harly

09.04.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 15.05.2020
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Paljasmaa küla kassipere pesitses ühe eramaja õuel kuuri all, kuni kogu seltskond kinni püüti ja turvakoju toodi. Aastaid tänaval elanud kassiema oli olukorrast üsna häiritud ja käitus poegade osas väga kaitsvalt, mis raskendas jällegi poegadega tegelemist. Et ema rahuneks, tuli ta poegadest eraldada, kuid õnneks olid pojad just parajas vanuses võõrutamiseks.
Harly on selle pesakonna ainus kassipoiss. Oma õe Heloise eeskujul hakkas ka Harly üsna varsti hoiukodus inimese vastu huvi üles näitama. Esimesed arad sammud pakutud toidu juurde, esimesed sõrmede nuusutused, esimesed ampsud käest, esimest korda süles, esimesed paid – kõik need esimesed hirmud on ületatud. Harly julgus kasvab mühinal. Nüüd ootab Harly koos õe Heloisega juba inimese saabumist, et siis ise sülle pugeda ja paisid nautida. Ja see meeldib talle nii hullupööra, et esimene nurr-nurr-nurr tuli ka juba ära. Jah, Harly nurrumootor töötab korralikult.
Kui Harly sulle meeldib ja sa soovid teda oma pereliikmeks, siis palun saada kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule kassipoisiga kohtuma.