TAGASI - Leidsin kodu

Gudrun

16.08.2022
Liik: Kass
Sünniaeg: 01.08.2015
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Gudrun jõudis minu hoole alla koos oma nelja pojaga Märjamaalt, tema pisikesed pojad olid väga halvas seisus – tugevas herpeses ja kõhulahtisusega. Ema koos poegadega oli pikalt kliiniku statsionaaris jälgimisel ja ravil, kuid vaatamata pingutustele kaotasime me siiski ühe tema kõige väetima pojakese – Griffi. Teised kolm pidasid vapralt vastu ning said lõpuks hoiukoju taastuma.
Esimesena tuli kodupakkumine Gudruni pisitütrele Gloriale ning ta läks elama Rootsi, tema järel kolis oma päriskoju kassipoiss Glenn. Glaudiale ei tulnud kahjuks aga ühtegi kodupakkumist ja nii veetis pisike aega koos oma emaga, kasvades suureks ja tubliks, kuid iga päevaga aina rohkem emasse kiindudes. Kui Glaudia oli juba parajalt suur, kolis ta koos ema Gudruniga suurde kassituppa. Kuigi ta leidis sealt palju uusi sõpru, kellega koos mürada ja mängida sai, ei lasknud ta oma ema siiski silmist. Ikka ja jälle tabasin neid kahekesi koos pesas pikutamas, külg külje kõrval liiguti ringi ja tuldi nii ka koos sööma. Sedasi on varemgi olnud, et ühe pesakonna pojad või ema ja pojad hoiavad alguses kõvasti kokku. Ajapikku nad siiski võõrduvad ja toimetavad omi asju eraldi või moodustavad uusi sõbrapaare, kuid selle ema ja tütre lähedus on hoopis tugevamaks muutunud ning seda paari lahutada oleks nüüd juba väga julm.
Gudrun ja Glaudia on oodanud suures kassitoas oma päriskodu juba mitu pikka aastat. Palju neid pole märgatud, ometi on nad kassitoa üks säravamaid paare. Ema oma uhke lehviva sabaga ja tütar oma kirju omapärase kasukaga. Esmakohtumisel võivad nad jätta pisut tõrksa mulje, kuid tegelikult on nad oma inimesega väga suured sõbrad, armastavad paisid ja poevad süllegi.
Liiga kauaks on see vahva tandem jäänud kassituppa ootama! Usun, et ka nendele leidub armastav kodu, vaja on see vaid üles leida. Kui sa tunned, et need kaks kiisut võiksid olla just sinu armastatud lemmikud, siis kirjuta palun hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule nendega.

https://www.facebook.com/GabrieliLoomadeElu/videos/790439154923537/