TAGASI - Leidsin kodu

Gisella

25.04.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 10.09.2017
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Kaunis Gisella on pärit Riisipere kolooniast. 2017.aasta septembrikuus tõi hulkuv emakass ilmale 6 pisikest kassititte ja peitis nad ühte garaažiboksi. Viis poega õnnestus inimestel lõpuks kätte saada, kuid emakass koos poja Gisellaga lahkus teadmata suunas.
Kevadel ilmus emakass taas oma tuttavasse garaaži ja temaga koos saabus ka suureks kasvanud Gisella. Gisellast oli saanud ettevaatlik ja inimesi umbusaldav kass. Ja miks ei oleks ta seda pidanud olema? Piirkonnas on üsna tavaline, et poisikesed kasse kivide ja kaigastega loobivad ning muul moel loomi halvasti kohtlevad.
Ei saanud me teda sinna saatuse hooleks jätta ning Gisella koos ema Minervaga püüti kinni ning toodi minu juurde hoiukoju.
Gisella usalduse taastamine polnud sugugi lihtne, kuid aegamisi kadus hirm ja valvelolek. Gisellas on tekkinud huvi inimese vastu, sest enam pole vaja garaažide vahel kurjade poisikeste eest põgeneda ega oma elu pärast karta. Gisella on õppinud tundma headust ja loodetavasti on ta unustanud kõik koledused möödunud ajast.
Kiisu on steriliseeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ja tehtud regulaarselt parasiiditõrjet. Kõik tema õed ja vennad on ammu oma kodudes, nüüd on aeg ka Gisellal oma päris koju minna. Kirjuta palun huvi korral meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ning tule Gisellaga tutvuma.