TAGASI - Leidsin kodu

Gibson

22.08.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 11.06.2020
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Gibson on Paldiski kolooniast pärit kassipoiss, kes jõudis hoiukoju eelmise aasta lõpus. Tema ema ja tädi on noored kassiemmed, kes ühele suvilakrundile ennast mõnusalt sisse olid sättinud ja seal ühiselt oma nelja võsukest kasvatasid. Esmalt otsustasime ära tuua pojad, et hiljem siis juba emmedega tegeleda.
Gibson oli tegelikult turvakoju jõudes üsna rahumeelne tegelane, käpakestega ta ei vehkinud ja hammustama ei kippunud, kuid teatud umbusaldus ja ettevaatlikus inimese vastu temas peidus oli. Sellega me siis päevast päeva tegelesime, kuni paid ei olnudki enam nii hirmutavad ning sügamised kõrva tagant ja lõua alt hakkasid aina rohkem meeldima. Lõpuks käivitus ka kauaoodatud nurrumootor, alguses vaikselt ja siis üha valjemini.
Gibsonile on tehtud kõik vajalikud protseduurid ning ta võiks küll juba oma päriskoju minna. Temas on tärganud uudishimu inimese toimetuste vastu ja kui temaga aktiivselt edasi tegeleda, saab kindlasti Gibsonist väga vahva lemmik oma perele. Kui soovid kassipoisiga lähemalt tuttavaks saada, siis palun võta ühendust kodu@gabrieliloomadeelu.eu!