TAGASI - Leidsin kodu

Gerda

16.02.2019
Liik: Kass
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Tere, olen Gerda. Nagu näete, olen ma mossis – miks ma siis ei peaks olema, kui siin kassitoas muudkui mingi trall ja madin käib! No ei meeldi mulle see – kui hoiuperemees tuleb ja meile süüa paneb, on kohe kõik platsis, trügi siis nende vahel ja looda, et sulle ka midagi jääb!
Aga ühel päeval… ühel päeval saan ma koju, ja seal pannakse head-paremat ette ainult MULLE, ma saan rahulikult ringi jalutada, ilma et mind jalust maha joostaks, kõik paid ja hellitused kuuluvad minule ja kõik nurrumised saan pühendada päris oma inimesele!
Olen kodu oodanud juba poolteist aastat. Gabrieli juurde jõudsin 2017. aasta suvel lõpptiinena. Minu lapsed Axel ja Mia elavad nüüdseks KOOS uues armastavas kodus (jumal tänatud!). Ka minul on kõik asjad sätitud nii, et saaksin praktiliselt kohe kolida – kõik protseduurid tehtud, pass väljastatud, tervis korras ja kontrollitud.
Annan oma ausõna, et oleksin sulle hea kass – rahuliku iseloomuga (no olgu, vahel tuleb mõni mängutuur ikka ka!), inimlembene, nurrun palju, armastan paisid ja lõua alt sügamist. Minu ainus palve ongi vaid see, et sul ei oleks teisi loomi. Tahan olla sinu AINUS ja kõige kallim, teised loomad tekitavad minus nii suurt stressi!
Kui arvad, et üks minutaoline mossis – aga väga ilus! – triibukiisu võiks sulle sobida, siis palun kirjuta minu hoiuinimesele Gabrielile meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu! Jään ootama (veel mossitades, kuid loodetavasti õige pea juba naeratades!)

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!