TAGASI - Otsin Kodu

Gerda ja Chiko

13.10.2022
Liik: Kass
Sünniaeg: 01.01.2015 ja 08.04.2018
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud - kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Otsin ühist kodu armsatele sõpradele Gerdale ja Chikole! Gerda ja Chiko (sündinud ca 01.01.2015 ja 08.04.2018) läksid minu turvakodust koos koju 2019. aasta veebruaris ja märtsis 2022 nad kahjuks tagastati. Kiisud olid hakanud kodus valesse kohta hädasid tegema ning kliinikus selgus, et neil olid tekkinud mitmed terviseprobleemid: parasiidid, hambamured, ülekaal, põieliiv, pärakupaunade täitumine ja muidugi stress.
Kolm aastat kodus elanud kassid olid turvakoju tagasi sattudes šokis. Pikapeale läks enesetunne paremaks ning pärast rohkeid kliinikuskäike ja ravi sain ka nende tervised korda. Turvakodus ei ole mingit valesti pissimist enam kordagi juhtunud. Usun, et kui nad end uues kodus turvaliselt ja armastatuna tunnevad, jääb ka seal kõik korda. Tuleb aga muidugi siiski arvestada, et loomad on loomad, mitte elutud mänguasjad. Nagu inimesedki, võivad nad haigestuda ning end mingites olukordades halvasti tunda. Kui tekib mõni mure, olen alati nõu ja jõuga abiks!
Gerda ja Chiko on üksteisesse väga kiindunud: magavad koos, pesevad üksteist, hoiavad alati teineteise ligi. Noorem Chiko on väga mänguhimuline, kogu aeg toimetab rõõmsalt ringi. Gerda on rahulikum ja jälgib rohkem, mida Chiko teeb, ise mängib ta vaid natuke.
Kassidel on tehtud kõik protseduurid: nad on saanud regulaarselt parasiiditõrjet, vaktsineeritud, kiibistatud, Gerda steriliseeritud ja Chiko kastreeritud.
Kui soovid nende armsate kiisudega tuttavaks saada, ootan kirja meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!