TAGASI - Leidsin kodu

Forell

11.09.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 2018
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Ühel tuulisel sügispäeval 2018 aastal, käis Ida-Virumaal ühe vana talumaja juures autoukse pauk ja hiljem oli kuulda kassipoja kõvahäälset nuttu. Perenaine läks õue vaatama ja nägi vilksamisi hirmunud pisikest kassipoega minema jooksmas metsa suunas. Perenaine hakkas panema kassile süüa kõrval asuvasse vanasse laudahoonesse, kuhu kass ise sisse ja välja sai ja nii ta seal vaikselt kasvas olles suuresti looduse ja saatuse hooles. Kõik naabrid sai läbi küsitud, kuid keegi ei teadnud temast midagi.
Aprillis jõudis see hüljatud kassinoormees minu juurde hoiukodusse. Algselt üsna sõjakana käitunud tegelane, hakkas ruttu taipama, et mingit ohtu karta enam pole ja nii hakkas jääkoorik sulama.
Nimeks sai ta Forell, seetõttu, et ta oma nooruse Purtse jõe ääres veetis ja ka tema meeletust veelembusest. Jah, veelembus on tema teine nimi, sest Forell armastab sulistada ja lodistada veega nagu tõeline kala.
Forell armastab väga tähelepanu ja paisid, vahel läheb ta nii pöördesse, et kipub ka naksama ja hammustama, kuid midagi pahatahtlikku selles ei ole.
Teiste kassidega on suhted head, tüli norima ta ei kipu.
Kiisupoisile on tehtud kõik vajalikud protseduurid – ta on saanud korralikult parasiiditõrjet, kastreeritud ja kiibitud ning korduvalt vaktsineeritud. Kui Sinu pilk jäi armsal Forellil pidama, siia anna hoiukodule sellest julgelt teada. Kirjutada võib meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule kiisuga tutvuma!

 

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku mulle kodu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!