TAGASI - Leidsin kodu

Florencia

02.10.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 15.05.2020
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Augustis ilmus ootamatult Märjamaal ühe kortermaja ette väike kassipoeg. Ta oli seal täiesti üksi, ehmunud ja segaduses. Inimestel õnnestus ta kuidagi lõpuks kätte saada ning kiisu toodi minu juurde hoiule. Nimeks sai kassipojale pandud Florencia.
Hoiukodus selgus, et tegelikult on Florencia väga sõbralik ja armas loomake, ta ronis kohe sülle, hakkas oma tillukeste käpakestega sõtkuma ja nurruma. On selge, et inimesega on ta tutvust juba varemgi teinud. Jälle üks hüljatud kiisupoeg?
Florencia tundus olema terve, peale puukide kohe muud silma ei jäänudki. Kuid mida aeg edasi, seda rohkem hakkas mulle muret tegema tema vilisev hingamine. Kliinikus ülevaatusel selgus , et tal on hingamisteede põletik ning määrati ravi.
Nüüd tunneb Flo elust rõõmu, hullab ja möllab. Mängimiseks kõlbab ükskõik mis, peaasi et seda loopida ja õhku visata saaks. Inimese üle rõõmustab ta jätkuvalt, sest siis saab ikka ja jälle sülle ronida, nurrumootorit põristada ja paisid nautida.
Florencia otsib toredat kodu, kus kassilapse tembud on lubatud, natuke pahandusi ja üleannetusi ka, sest ilma kuidagi ei saa.
Kui sulle on vaja koju natuke särtsu, kärtsu ja mürtsu juurde, siis Florencia sobib just täpselt sinu koju.
Esmalt saada aga palun kiri kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja lepime külastusaja kokku.