TAGASI - Otsin Kodu

Filja

17.11.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 20.08.2015
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

See ülisõbralik ja usaldav mõmmik on Filja. Sellise nime panid talle head inimesed, kes õnnetut ja räsitud kassi Rummu tänavatel hulkumas nägid. Nad ehitasid talle väikese peavarju, käisid teda söötmas ning lohutamas, kuid kuna kiisu seisund muutus aina hullemaks, hakkasid nad talle abi otsima. Oli selge, et üksinda ta tänaval kaua enam vastu ei pea ja ei olnud ka minul südant teda abita jätta.
Kiiresti viidi ta arstide hoole alla ja nagu karta oli, tuli päevavalgele pikk nimekiri Filjat vaevavate hädadega. Raviarsti järelvalve all ning tema koostatud raviskeemi järgi on kassipoisi tervis tasapisi taastunud ning ta tunneb ennast juba palju paremini.
Filja jumaldab inimest, ta tahaks ainult süles olla ja pai saada ning ääretult raske on uskuda, et ta oma elu on ainult tänaval veetnud. Ilmselt on tal kunagi siiski kodu olnud. Kahjuks ei jõua hoiukodu tegemiste kõrvalt Filjale nii palju aega pühendada kui ta soovib või vajab.
Filja tahab minna oma päriskoju, tahab sellist kodu, kus on tal turvaline ja hea ning kus teda iial enam õue ei aeta. Filja tahab oma inimest, kellega koos diivanil pikutada või talle vaikselt sülle pugeda, tahab paisid nautida, tahab olla oma inimese lähedal, olla armastatud ja hoitud. Siis on Filja õnnelik ja rõõmus.
Kui Filja lugu sind puudutas ja sa soovid talle pakkuda kodu, siis saada palun kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ning lepime kohtumisaja kokku.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!