TAGASI - Leidsin kodu

Feliks-Fessu

27.09.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 07.05.2017
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje. BVT speed test FIV, FeLV, FeCoV - kõik on negatiivne

See siin on Feliks – umbes 3-aastane kassipoiss, kes on pärit Kohilast ning saabus minu hoole alla märtsis. Kohilas oli ta käinud ühe maja juures pidevalt süüa küsimas, kohalikul inimesel hakkas kiisust kahju ja ta võttis minuga ühendust. Õnneks oli mul just üks koht vabanenud ja sain kiisut aidata. Kliinikus sai Feliks pügatud, kuna ta karv oli väga kole ja pulstis, seda poleks päästa saanud ja targem oli lasta uus ilus kasukas kasvada. Käpalt leiti väike haav, mis ära puhastati ning kinni õmmeldi. Feliksil oli juba enne minu juurde jõudmist nimi olemas: selle pani talle selle maja perenaine, kus kiisu söömas käis. Hüüdnimeks on tal Fessu.
Minu juurde jõudes oli Fessu kartlik ja umbusklik, aga nüüdseks on ta kenasti harjunud ja on väga sõbralik, tahab kogu aeg pai ja sügamist. Hõõrub vastu jalgu ja tuleb ise sülle, puksib peaga ja laseb nurru, tõeline sõber. Talle on tehtud ka kõik vajalikud protseduurid – kastreeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ning saanud korralikult parasiiditõrjet. Feliks ootab nüüd seda üht ja ainsat päriskodu, kus oma ülejäänud elu turvalisuses veeta! Aastaid on tal veel ju palju-palju ees.
Kui Feliks sulle meeldima hakkas ja soovid talle kodu pakkuda, võta ühendust kodu@gabrieliloomadeelu.eu.