TAGASI - Leidsin kodu

Fatima

05.06.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 20.04.2020
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Fatima, see armas kassineiu, leiti Kehtna metsast. Miks ja kuidas ta sinna sattus, ei saa me ilmselt kunagi teada, kuid väga paljudele kohalikele jäi ta silma. Siiski pidi kassike seal üle kolme kuu üksi hakkama saama, kuni lõpuks inimesed tema pärast muretsema hakkasid. Hoiukoju jõudes oli kiisu tervislik seisund murettekitav ning sõit läks kohe meie kodukliinikusse erakorralisele vastuvõtule. Fatimal tuvastati mädaemakas, mis vajas kirurgilist sekkumist ning ta jäeti kliinikusse jälgimisele, kuid järgmisel päeval tundis kassineiu ennast juba suurepäraselt, hakkas isuga sööma ja naases turvakoju taastuma.
Fatima on imeline kiisu, nii õrnake, õbluke, ülisõbralik ja usaldav nurrupallike. Teda vaadates tõmbab süda alati valust kokku, mõeldes, kui kalk peab olema ikka inimene, kes sellise kiisu lihtsalt metsa jätab. Kassipreili on mulle nii sügavale hinge pugenud ja temast on väga raske loobuda, kuid hoiukodu on hoiukodu ja aeg on armsale Fatimale otsida päriskodu.
Kui sa tahad kiisukesega lähemalt tuttavaks saada, siis saada palun kiri hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu!