TAGASI - Otsin Kodu

Evita

19.06.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 25.01.2016
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Umbes 7-aastane Evita on pärit siitsamast Vana-Vigalast. Ta pesitses koos oma kolme pojakesega ühes kuuris, sain nende kohta abipalve ja kuna just oli koht vabanenud, sain nad enda hoolde võtta.
Kahjuks hukkus Evita üks poeg parasiitide tõttu. Teine pojake leidis endale kodu ja kolmas on mul siin kassitoas veel koduootel, terve ja tragi.
Kodu ootab ka kiisumamma Evita ise. Iseloomult on rahulik ja pigem meeldib talle omaette olla. Otseselt halbu suhteid tal ühegi kassiga pole, aga tundub, et tal on suurem vajadus privaatsuse ja üksioleku järele. Inimeselt pai küsima tuleb ta haruharva, kui selleks tuju tuleb. Kui n-ö sunniviisiselt paitada, on kohe aru saada, et ta sellega päri ei ole – kannatab ära küll, aga mitte hea meelega. Kuid ka tema vajab oma kodu, oma inimesi ja võimalust olla aktsepteeritud just sellisena, nagu ta on. Ja kes teab, ehk muudab turvaline keskkond Evitakse hoopis kiiresti paikassiks – poleks mitte esimene kord, kui nii juhtub!
Evitale on tehtud kõik vajalikud protseduurid, ta on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud regulaarselt parasiiditõrjet, valmis kolima oma esimesse päriskoju. Huvi korral saada palun kiri hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ning tule saa Evitaga tuttavaks.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!