TAGASI - Otsin Kodu

Evert

24.08.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 01.08.2018
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Eelmise aasta lõpus jõudis minu hoiukodu soojade seinte vahele E-punt, kolm Vigalast pärit kassilast koos oma emaga. Kõik väikesed olid koledasti parasiite täis, mis kahjuks ühele kiisupojale ka saatuslikuks sai. Evert koos õe Elenorega pidas vastu ja pärast korduvaid tõrjeid saime lõpuks parasiidivabaks ning pisikesed ja kondised kiisud hakkasid jõudsalt taastuma. Õde Elenore on juba mõnda aega oma kodus, Evert aga veel ootab.
Evert on noor tragi kassipoiss, kes armastab hullata ja möllata. Teiste kassidega on suhted head, alati leiab ta endale kambajõmmi, kellega koos jooksutuure üles võtta.
Evert on ka väga jutukas sell, tal on alati midagi häälekalt rääkida kui ma kassituppa lähen, kuid paidega ei ole poiss veel harjunud. Huvi on tal tegelikult olemas ja vahel see ka meil õnnestub, aga üsna vaevaliselt. Kindlasti läheks kodus harjutamine palju kiiremini.
Kassipoiss on saanud korralikult parasiiditõrjet, on vaktsineeritud, kiibistatud ja kastreeritud ning on täiesti valmis oma koju kolima. Kui see armas triibik puges sulle südamesse ja tahaksid temaga lähemalt tutvust teha, siis palun kirjuta mulle meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja lepime külastusaja kokku.

Mõnus elu Everti moodi! ♥️

Posted by MTÜ Gabrieli Loomade Elu on Teisipäev, 13. Oktoober 2020

 

 

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!