TAGASI - Otsin Kodu

Elisabeth

29.03.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 01.09.2015
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Peaaegu sama kaua kui Paulagi, on kassitoas oodanud oma päriskodu Elisabeth. Kui Paula jõudis turvakoju kassipojana, siis Elisabeth oli juba täiskasvanud kass ja täpset vanust ma ei teagi, kuid arstide sõnul oli ta siis mitte rohkem kui paari aastane. Väike arvutus annab ta vanuseks täna umbes 8-aastat.
Elisabethi nähti esmakordselt Lääne-Virumaal ühe lauda juures, pererahva arvates oli tiine kass sinna autost visatud. Üsna varsti sündisid kiisuemmel pojad, kelle ta kõrgele laudariiulile ära peitis. Kahjuks üks beebidest kukkus alla ja hukkus. Emme koos kahe pojaga sai kiiresti hoiukoju toodud, kus ta turvaliselt oma pojad üles kasvatas. Mõlemad karvapallid leidsid omale ka toredad kodud. Emme Elisabeth kolis suurde kassituppa oma kodu ootama, kuid paraku on aeg lennanud ja seda kodu pole veel kahjuks tulnud.
Elisabeth on tegelikult ju väga kaunis kiisu, hall-valge kasukaga, sellised kiisud tavaliselt kauaks kodu ootama ei jää. Kuidas siis nii on läinud, et kiisuemme on kassitoas varsti neli aastat oodanud? Kas pole õige pere teda märganud või on siiski probleem Elisabethi iseloomus? Elisabeth nimelt ei ole sülekass, jah talle saab pai teha, aga süles istumine talle ei sobi. Ta on hoopis jutustaja kiisu, kes istub su vastas või kõrval ning tahab suhelda. Tal on kõigest oma arvamus ja seda ta ka valjuhäälselt avaldab.
Elisabeth on pikkade aastate jooksul näidanud välja ka heatahtlikust teiste kiisude vastu. Ta ei nori tüli ega kisu riidu, pigem vastupidi – talle väga meeldib kellegagi koos pesa jagada või siis kellegi kasukat hooldada.
Elisabeth vajab väga oma päriskodu, oma inimest ja mine tea, mis üllatusi Elisabethil veel varuks on. Ehk ühel ilusal päeval saabki temast veel sülekiisu.
Palun võta minuga ühendust, kui sa soovid Elisabethile pakkuda kodu või sul tekkisid lisaküsimused kiisu kohta. Samuti oleme me väga tänulikud, kui seda postitust võimalikult paljud jagaksid, sest see aitab Elisabethi inimestel kiiremini meieni jõuda. Nagu ikka, tuleks esmalt saata kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!