TAGASI - Leidsin kodu

Elenore

23.04.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 01.08.2018
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Eelmise aasta lõpus jõudis minu hoiukodu soojade seinte vahele E-punt, kolm Vigalast pärit kassilast koos oma emaga. Kõik väikesed olid koledasti parasiite täis, mis kahjuks ühele kiisupojale ka saatuslikuks sai. Õnneks Elenore koos vennaga pidas vastu ja pärast korduvaid tõrjeid saime lõpuks parasiidivabaks ning pisikesed ja kondised kiisud hakkasid jõudsalt taastuma.
Elenore on armas noor kassineiu, kelle siidpehme kasukas lausa kutsub silitama, pannes unustama kõik mured. Ise ta veel sülle ei tule, kuid sülle võtmise vastu pole tal midagi. Vastupidi, ta tegelikult lausa naudib paisid ja laseb oma vaiksel nurrul rõõmsalt kõlada ning iga päevaga tuleb aina rohkem ja rohkem julgust juurde.
Elenorel ei ole olnud kunagi oma kodu ja ta on suurema osa veetnud oma elust teiste kassidega mürades ja mängides, seetõttu võib ta uues kodus alguses peitu pugeda, aga kiisudele omane uudishimu on temas täiesti olemas ning kui kodul on pisut kannatust lasta tal omas tempos rahulikult julgust koguda, saab temast kindlasti suurepärane pere lemmik.
Kassitüdruk on saanud korralikult parasiiditõrjet, on vaktsineeritud, kiibistatud ja steriliseeritud ning on täiesti valmis oma koju kolima. Kui see armas Elenore puges sulle südamesse ja tahaksid temaga lähemalt tutvust teha, siis palun kirjuta mulle meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja lepime külastusaja kokku.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!