TAGASI - Leidsin kodu

Ebe

24.01.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 01.09.2019
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Pisike Ebe on pärit Keila kandist, bensiinijaamast. Head inimesed märkasid ühel koledal ja vihmasel hilisõhtul pisikest õnnetut karvakera üksinda ja haigena konutamas ning toimetasid ta kiiresti minu juurde. Pisikiisut vaevas herpesviirus, ta ninake oli paksu tatti täis ja silmad rähmased ning kehatemperatuur oli väga kõrge. Kinnise nina tõttu, ei suutnud ta ka ise süüa ning teda tuli alguses sundtoita. Õnneks hakkas ravi ruttu mõjuma, kiisukese enesetunna paranes ning üsna varsti hakkas ta ise taas sööma.
Kuidas sattus nii pisike kassipoeg tankla kõrvale tühermaale, jääb ilmselt igaveseks saladuseks, kuid päris kindlasti ei ole ta tänaval sündinud kassilaps.Juba algusest peale on tal usaldus inimese vastu olemas. Ta on sõbralik, lähedust otsiv ja vajav kassilaps, kes jäi kellegi kodus taas üleliigseks.
Ebe veedab oma päevi hullates ja mängides. Talle meeldib palle veeretada ja suletutte taga ajada, see tegevus on juba algusest saadik talle tuttav. Aga kõige enam tahab ta tähelepanu ja paisid, ta armastab ennast inimese süles kerra tõmmata ning vaikselt nurrumootorit põristada.
Ebe on sündinud augustikuus, ta on saanud parasiiditõrje ning on vaktsineeritud ja kiibistatud. Kui see pisike karvapall on pugenud sulle südamesse, siis saada palun kiri hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja see armas kassilaps võib saada sinu omaks.