TAGASI - Leidsin kodu

Donna

19.10.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 06.06.2019
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

See erivärvi silmadega kaunitar on u 3-kuune kassiplika Donna. Minu hoiukoju jõudis ta üsna ootamatult. Külastasin suvel külapoodi ja minu juurde astus võõras naine, soovides omavahel paar sõna vahetada. Sõnum oli üsna lühike ja tavapärane: “Meil on hoovis kuuris kassipoeg kinni, teistele leidsime kodu, aga temale kuidagi ei leia.”
Polnud midagi teha, mõne aja pärast toodigi mulle see vaene õnnetu, keda keegi ei tahtnud – suur oli mu imestus, kui selgus, et tegu on tõelise kaunitariga! Millised imeloomad pidid küll need teised pojad olema, kes kodudesse said ja miks siis Donnat keegi ei tahtnud?
Donna oli kõhnake ja parasiite täis, kohe nii täis, et ussirohtu tuli korduvalt anda. Söögiisu kõikus ja aeg-ajalt tuli teda sundtoitmisega turgutada. Õnneks kõik laabus ja pisike Donna hakkas kosuma.
Alguses oli kiisupoeg ehmunud, susises ja võpatas, kuid paidega harjus ta kiiresti ja nüüd ei hirmuta inimese käsi teda mitte sugugi. Vastupidi, nii tore on ennast pöörata ja keerata paikäe all.
Vallatust ja lusti on kiisuplika täis, ole vaid mees ja jaksa temaga sammu pidada.
Donna on valmis nüüd juba oma koju minema. Talle on tehtud kõik vajalikud vaktsiinid, ta on saanud kiibi ja isikliku passi, kus kõik kenasti kirjas.
Kui oled päris – päris kindel, et su kodus on ühele vallatule kassilapsele ruumi, siis kirjuta julgesti meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule Donnaga tutvuma!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!