TAGASI - Leidsin kodu

Domino

27.01.2018
Liik: Kass
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Tsau, inimesed! Domino siin! Kuulge, mis jama on, et keegi mulle veel järele tulnud pole?! Minu hoiuinimene ütles mulle juba mitu kuud tagasi, et varsti-varsti saan ma oma päriskoju. Aga tundub, et mu pärisinimene on vist ära eksinud või mind hoopis ära unustanud…
Tuletan ennast siis meelde! Olen praegu umbes 8-kuune (sündinud 15. mai paiku) ülirõõmus, sõbralik ja mängulustiline kassinoormees. Mulle meeldib alati väga-väga süles olla ja pai saada! Mõnikord ma lausa nõuan sülle. Seega – olen täisväärtuslik sülekass. Veel meeldivad mulle väga-väga teised kassid. Nii et kui sul juba on kass, siis see ei ole mingi probleem – olen hea meelega ikka nõus tulema ja tema parimaks sõbraks hakkama. Saaksime koos mängida ja üksi kodus olles ei hakkaks ka kunagi igav. Mingite protseduuride pärast ei pea ka enam muretsema – mul on kõik tehtud, nii parasiiditõrje, vaktsiin, kiibistamine kui kastreerimine. Edaspidi peab minuga kõigest kord aastas arsti juures vaktsineerimas käima.
Ma olen valmis kohe oma uude koju kolima! Ainult kirjuta minu hoiuinimesele siia Facebooki postkasti või meiliaadressile info@gabrieliloomadeelu.eu, ja räägime kõik läbi!Umbes 6-kuune süle- ja musipoiss Domino on juba peaaegu valmis päriskoju minema ja ootab pakkumisi!