TAGASI - Otsin Kodu

Dolly

14.06.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 07.07.2020
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje
Turvakodus alates: 11.02.2021

Dolly saabus koos oma kaaslase Dollariga turvakoju Märjamaalt. Mõlemad olid läbi elanud suure ehmatuse ja olid seetõttu suures stressis. Dolly oli vigastanud õues ka oma käppa, mis koledasti veritses ja tekitas lisa pingeid. Kliinikus tuvastati tal karpaalsel käpapadjandil sügav lõikehaav, mis vajas küll õmblemist, kuid paranes õnneks üsna ruttu. Kui Dollar hakkas hoiukodus kiiresti kohanema, siis Dollyga asjad nii lihtsalt ei läinud. Lähenev paikäsi oli tema jaoks ikkagi nii hirmutav, et Dolly käpake oli kaitseks kiire tõusma, sisinat-susinat oli palju ning oli selge, et kassiplika vajab tunduvalt rohkem aega harjumiseks kui ta kaaslane. Läks aega, mis läks, aga ühel hetkel hakkaski hirm taanduma ning Dolly hakkas mõistma, et halbu kavatsusi inimesel tema vastu sugugi pole.
Hiljuti ühines Dolly suure kassitoa seltskonnaga ja juba esimestel päevadel tundis ta ennast seal hästi, käis ja uudistas ringi ning tegi uute kaaslastega tutvust. Külastajatesse suhtub veel paraku umbusuga ja jälgib toimuvat pigem eemalt, kuid aeg parandab kõik haavad ja ma loodan teda varsti näha koos teistega külalistele rõõmsalt vastu tõttamas.
Dollyle on tehtud kõik vajalikud protseduurid ning on koju minekuks valmis. Kui kassitüdruk Dolly pakub sulle huvi ja sooviksid talle turvalist kodu pakkuda, siis võta palun hoiukoduga meili teel ühendust, meiliaadress on kodu@gabrieliloomadeelu.eu!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!