TAGASI - Leidsin kodu

Cora

17.12.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 20.08.2019
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Märjamaa lähistelt leitud haigetest kassipoegadest kõige kriitilisem oli väike Cora, ta oli väga veetustunud ja apaatne. Parasiitidest põhjustatud kõhulahtisus oli pisikest nii palju juba kurnanud, et kartin ka teda kaotada. Saatsin ta koos õdedega kliinikusse ja nad veetsid seal terve nädala. Õnneks hakkas ravi mõjuma ning vaikselt, gramm haaval, hakkas pisikese kaal tõusma, söögiisu taastus ja kriis möödus, kuid siiski pidin veel hoiukoduski pikalt teda teistest eraldi hoidma ja pidevalt jälgima.
Cora on nüüd ilusti kosunud ja paranenud ning temast on saanud rõõmus kassipoeg, kes suudab juba õdede ja vennaga sammu pidada ning müramistest osa võtta. Usaldus inimese vastu on säilinud, vaatamata pikale raviperioodile ja torkimistele, väike Cora laseb ikka paide saatel nurru ja võimalusel poeb sülle mõnulema.
Kassiplika Cora on kiibistatud ja vaktsineeritud ning kõik parasiidid on ka tõrjutud. Kui sa oled valmis Corale kodu pakkuma, siis saada palun kiri hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule Corat vaatama.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!