TAGASI - Leidsin kodu

Clara

04.01.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 25.08.2019
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Oktoobrikuu alguses toodi Märjamaa lähistelt minu juurde neli, väga halvas seisus leitud kiisulast, kellest üks kahjuks suri. Ülejäänud pojad sõitsid kliinikusse ja õnneks nende elud suudeti päästa. Kogu seltskond sai koondnime C-punt. Tüdrukud Clara, Caila ja Cora ning loetud päevad hiljem ühines nendega ka samast kandist poiss Carlos. Clara on ilus, pikakarvaline, väikeste piimavuntsikestega mustvalge kassiplika. Esialgsest väikesest „lohest“ hakkas üsna ruttu välja kooruma sõbralik ja paimaias karvapall. Seda siis hetkel küll omadega, sest võõrastele peab veel natuke ju iseloomu näitama. Aga kui juba selle pisikese usaldus on võidetud, käivitub nurrumootor ja see töötab laitmatult.
Millised on aga väikese Clara tegemised? Samasuguste väikeste kiisudega müramine, hullamine, tagajamine ja ka väikeste pahanduste tegemine. Ilma selleta ei saa kuidagi.
Clara on nüüd kenasti kosunud ja taastunud ning on valmis oma uude koju kolima, oma inimese juurde, kellele nurrumootorit põristada ja kellelt paisid norida.
Kassiplika on kiibistatud ja vaktsineeritud ning kõik parasiidid on ka tõrjutud. Kui sa oled valmis Clarale aega andma kohanemiseks, saad omale maailma vahvama kassitirtsu.
Huvi korral saada palun kiri hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule Clarat vaatama.