TAGASI - Leidsin kodu

Chris

04.02.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 05.09.2020
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Enne jõule toodi minu turvakoju sooja kolm sõbralikku kassipoega. Pärit on nad Teenuse külast, Märjamaa vallast. Kassilapsed lippasid üksipäini ühe kuuri juures ringi, nende emast polnud kahjuks mingeid märke. Kõik kolm olid äärmiselt sõbralikud ja heas toitumuses, mis paraku annab alust kahtlusele, et kassilapsed on sinna südametu inimese poolt viidud ja maha jäetud.
Chris on mustvalge kassipoiss, kes otsib väga inimese tähelepanu ja seltskonda. Talle meeldib sülle pugeda ja paitusi nautida, vaikselt põristab ta nurrumootorit ja laseb mõnuledes silmakesed kinni. Kui põõnamisest küll saab, võtab ta üles mängutuurid. Koos õe ja vennaga käib müramine ja tagaajamine, kuid erinevalt teistest on Chris palju rahulikum ja vaoshoitum.
Ta on ka teistest palju isukam, jättes tihti mängimise pooleli, käib ta kontrollimas ega toidukauss sellel ajal tühjemaks pole saanud või ehk on mingeid paremaid palu sinna juurde tekkinud.
Chrisile on tehtud kõik vajalikud protseduurid ja ta võib minna juba oma koju, et seal toredat kassielu nautida ja perele rõõmu valmistada. Kui tekkis kassipoisi vastu huvi ja soovid talle pakkuda armastavat kodu, siis palun kirjuta meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu.