TAGASI - Leidsin kodu

Chiko

16.02.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 08.04.2018
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Tere! Minu nimi on Chiko. Ma olen pärit Riisiperest ja juba 9-kuune hakkaja poiss. Minu väike südamesoov on leida omale tore kodu. Mulle tegelikult väga meeldivad inimesed, siis ma saan ennast vastu nende jalgu hõõruda ja süüa nuruda. Mulle meeldib kui nad istuvad, siis ma saan neile sedasi vaikselt poole kehaga sülle mõnulema pugeda, noh terve kehaga veel ei julge, aga ma harjutan seda ka juba väga vapralt. Kõige toredam on kui ma saan pikutavale inimesele kaissu pugeda, siis ma saan paisid nuruda ja ma võin oma kareda keelega ta nägu ka lakkuda. Seda ma hoiukodus olen kõike juba teinud.
Mulle meeldib magada, aga vahel ma ikka jooksen ja mängin ka. Käisin kliinikus ja mulle tehti kõik vajalikud protseduurid. Arstitädi ütles, et ma olen tubli ja terve kiisu ja võin küll koju juba minna. Praegu ma olen Gabrieli juures hoiukodus, aga kui sa tahad mind enda juurde, siis palun kirjuta temale kodu@gabrieliloomadeelu.eu või fb sõnumitesse Gabrieli Loomade Elu ja tule minuga tutvuma.
Me proovisime pildistamist ka ja see ehmatas mu kole ära, aga seda enam on sul põhjust tulla minuga kohtuma. Kui sa ise ei saa mind võtta, siis palun jaga seda kirja, nii väga tahaksin oma päris koju, oma inimese kaissu! Aitäh!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!