TAGASI - Leidsin kodu

Chelsy

12.05.2024
Liik: Kass
Sünniaeg: 08.03.2022
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje
Turvakodus alates: 03.10.2023

Minu juures otsib kodu armas triibuline kassipreili Chelsy. Tema lugu on kurb – ta on pärit Kivi-Vigalast, kus tema eakas perenaine hooldekodusse viidi ning kass lihtsalt õue visati, kuna teised pereliikmed polnud temast huvitatud. Samasuguseid lugusid on Eestis kahjuks lugematu arv.
Chelsy ise on võrratu noor 2-aastane kiisutüdruk. Ta on tõeline inimeste sõber ja armastab nende seltskonda. Kui turvakodus on külalised, ei suuda Chelsy vastu panna uudistamisele ning nõuab kohe tähelepanu ja pai. Ta ronib sülle ja jääb sinna isegi magama, samal ajal õnnelikult nurru lüües. Teiste kassidega tal aga eriline klapp puudub – ta eelistab pigem üksindust ning kui mõni teine kass teda tülitama tuleb, annab Chelsy lihtsalt käpaga märku, et ta soovib rahu.
Chelsy on ka äärmiselt mänguhimuline. Toas ajab ta vallatult palle taga ning kui võtta välja suletutt, on ta kohe valmis pööraseks mänguks. Tema energiline loomus ja elurõõm on lihtsalt nakkav! Lisaks on Chelsy läbinud kõik olulised protseduurid – ta on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud korralikult parasiiditõrjet.
Kui sul Chelsy vastu huvi tekkis, võta palun ühendust kodu@gabrieliloomadeelu.eu!