TAGASI - Otsin Kodu

Charlie

06.04.2021
Liik: Kass
Sünniaeg: 14.02.2014
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Ühel külmal veebruarikuu päeval ilmus Pajaka külla, võõra kodu ukse taha kõhn, nälginud ja külmetav kassike, kes sai omale nimeks Charlie. Kas ta jõudis sinna ise oma eksirännakutel või ta toodi sinna, me ei tea. Kuid me teame, et Charlie on ääretult sõbralik, juba varasemalt kastreeritud kiisu ning eeldame, et kuskil on või oli tal ka kodu. Kahjuks pole teda keegi taga otsinud ning puudus ka kiip, mis oleks aidanud ta kodu leida. Sellises olekus looma aga tänavale jätta ei saanud ning Charlie kolis turvakoju sooja.
Esimesel võimalusel külastasime kliinikut, kus selgus, et Charlie enam kõige nooremas eas ei ole ning kiiret sekkumist vajas ka tema hammaste olukord. Muud uuringud midagi kahtlast ei tuvastanud ning kassipoiss tuli tagasi kosuma ning taastuma.
Charliele meeldivad inimesed, sest paitamistest ja silitamistest ei saa tal iial küll, nurrumootor käib täis tuuridel ja sülle tahaks ta ka igal võimalikul ja võimatul moel pugeda. Mängulusti jagub mürakal kassipoisil samuti kuhjaga, olgu see siis pall, mänguhiir või suletutt, kõike aetakse taga suure innu ja õhinaga.
Tegelikult saab kõige parema ülevaate Charlie tegemistest ja oskustest kui tulla talle külla. Selleks on vaja eelnevalt saata kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ning siis leiame juba kõigile sobiva külastusaja. Charlie jääb külalisi ootama!

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!