TAGASI - Leidsin kodu

Carlos

25.11.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 25.08.2019
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Märjamaa lähistelt leiti oktoobris neli väga halvas seisus kassipoega. Ühele pisile jäi kahjuks abi liiga hiljaks, teiste seisund õnnestus kliinikus stabiliseerida ja peale nädalast turgutamist pääsesid nad hoiukoju järelravile. Kuid mõned päevad hiljem, leiti veel üks kassipoeg samast kandist, ilmselt samast pesakonnast. Nimeks sai ta Carlos ja on C-pundi ainuke poisiklutt. Õnneks oli Carlose tervislik seisund palju parem kui tema õdedel ning kliinikusse teda saatma otseselt ei pidanud. Arsti näpunäidete järgi saime ka Carlosele kenasti ravi peale ning põnni enesetunne hakkas kiiresti paranema.
Carlos on must kiisupoiss, kellele inimesega suhtlemine pole mingi probleem. Mida rohkem tähelepanu, seda uhkem. Siis ta nurrub sind või oimetuks. Külalistele ta oma nõrkust muidugi kohe täies mahus ei demonstreeri, aga oma sõbralikkust näitab ta välja küll igati.
Kassipoiss Carlos on kiibistatud ja vaktsineeritud ning kõik parasiidid on ka tõrjutud. Kui sa oled valmis talle kodu pakkuma, siis saada palun kiri hoiukodu meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule Carlosega kohtuma. 

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!