TAGASI - Leidsin kodu

Cadet

29.11.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 21.08.2019
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje. BVT speed test FIV, FeLV, FeCoV - kõik on negatiivne.

Cadet on noor kassipoiss, kes ilmus üleöö ühe eramaja aia taha. Et kiisu oli silmnähtavalt segaduses ja ehmunud ning kükitas liikumatult ühe koha peal, annab alust kahtlusele, et omal jalal ta sinna kohe mitte ei tatsanud. Inimesi tegi murelikuks asjaolu, et maja juurest läheb mööda suur autotee ja võõras kohas liikuma hakates võib kiisuga õnnetus juhtuda. Nii pidasime paremaks ta sealt minu hoiukoju toimetada. Sündmus leidis aset Raplamaal.
Turvakodus selgus, et tegemist on vägagi sotsiaalse kassiga, kes siseruumides tundis ennast suurepäraselt. Kõik märgid viitavad sellele, et Cadet on olnud endine kodukass, kes teadmata asjaoludel on hüljatud, kuid kuna kiipi tal kahjuks pole, võtan teda kui hulkurkiisut. Tervis on poisil korras ja vajalikud protseduurid on kliinikus ka talle nüüd tehtud.
Cadet on valmis uude koju minema, kus ta saab hoolt ja tähelepanu, kus ta saab oma armastust inimese vastu välja näidata, sest seda talle teha meeldib. Ta jumaldab paisid ja sügamist ning armastab inimese sülle pugeda, peaga puksida ja nurrumootorit põristada. Ja muideks mängida meeldib talle ka, väga meeldib.
Kui Cadet sulle silma jäi ja sa soovid talle pakkuda turvalist kodu, siis palun saada kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule kassipoisiga kohtuma.