TAGASI - Leidsin kodu

Bruno

07.12.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 20.07.2019
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Septembrikuu lõpus leiti Vigala silla lähedalt kõrge rohu seest kaks umbes 2-kuust kassititte. Pojad olid näljased, alajahtunud ja parasiite täis. Ilmselt on nad kellegi kodukassi pojad ja pere otsustas neist vabaneda just sellisel moel.
Kassipoiss Bruno oli üsna nõrk juba ja rohkem apaatsem kui õde Brina. Vaid nurrumootor töötas vaikselt, muuks enam jaksu polnud. Tasapisi hakkas keha soojemaks minema ja eluvaim tagasi tulema. Ettevaatlikult pakkusin väikeste portsudega toitu, sest näljane kiisu oli valmis kõik korraga alla kugistama. Mida paremaks enesetunne läks, seda tugevamaks läks nurrumootor ja lõpuks tatsas ka Bruno koos õega ringi. Kordamööda nuruti paisid ja käidi süles sõtkumas.
Koleda kõrvalesta ravisime välja ja Bruno-poiss on tänaseks valmis minema oma pere juurde ning näitama välja suurt armastust inimese vastu.
Bruno on vaktsineeritud, kastreeritud, kiibistatud ning talle on tehtud parasiiditõrje vastavalt skeemile. Kui otsid oma lemmikuks vahvat triibulist kassipoissi, kelle nurrumootor töötab laitmatult, siis kirjuta palun kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule Brunot vaatama.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!