TAGASI - Leidsin kodu

Ozzy (Broo)

16.11.2019
Liik: Kass
Sünniaeg: 25.05.2019
Sugu: Isane
Tehtud protseduurid: Kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Minu hoole alla jõudis hiljuti veel üks juunikuus sündinud kassipoiss. Nimeks sai ta Broo ning pärit on ta Laitse suvilate piirkonnast. Kassiema tõi oma vastsündinud pojukesed suure äikese ajal ühe suvila krundile, kus head inimesed teda märkasid ja talle peavarju ning sooja pesakohta pakkusid. Seal ta siis oma pojukesi kasvatas ja nende eest hoolitses, kuni tuli aeg poegadele kodud otsida. Kolm tillukest ongi juba uutes kodudes, väike Broo aga veel otsib seda õiget ja oma.
Kahjuks ei saanud pererahvas kauemaks suvilasse jääda ja nii tuli Broo minu juurde. Emakiisu sai steriliseeritud ja tema läks tagasi oma tuttavasse keskkonda.
Kuna Broo on maast madalast inimesega kokku puutunud, siis on ta täiesti sotsiaalne. Tegelikult ta tahab väga-väga inimese lähedust. Talle meeldib inimese kaissu pugeda ja valjult nurruda, talle meeldib mänguasjadega mängida ja lihtsalt niisama ringi joosta. Broo tahab oma koju minna, oma armsa pere juurde. Poiss on kastreeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ning saanud korralikult parasiiditõrjet ning ootab kodupakkumisi. Kui tunned, et see väike armas triibik on su südamesse pugenud, siis kirjuta palun meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule Broole külla.

Tekkis huvi? Täida ankeet ja paku kodu!