TAGASI - Leidsin kodu

Brina

12.01.2020
Liik: Kass
Sünniaeg: 20.07.2019
Sugu: Emane
Tehtud protseduurid: Vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje

Septembrikuu lõpus leiti Vigala silla lähedalt kõrge rohu seest kaks umbes 2-kuust kassititte. Pojad olid näljased, alajahtunud ja parasiite täis. Ilmselt on nad kellegi kodukassi pojad ja pere otsustas neist vabaneda just sellisel moel.
Kassitüdruk Brina oli pisut tugevam kui vend Bruno ja taastus kiiremini. Pärast väikest kosutavat einet ja uinakut soojas pesas, muutus Brina üsna aktiivseks. Õnneks ei toonud külmas õues veedetud aeg kaasa midagi tõsist, parasiidid sai kenasti tõrjutud, kõrvadest sodi välja puhastatud.
Nurrumootor käivitus koheselt kui paikäsi üle triibulise kasuka libises ning see töötab korralikult ka praegugi. Koos teiste hoiukodu titadega on päevad sisustatud müramise, mängimise ja hullamisega, kuid aeg on siiski leida armsale kassiplikale oma päris kodu.
Väike Brina on vaktsineeritud, kiibistatud ja talle on tehtud korduvalt parasiiditõrjet. Kui tunned, et sinu elu on muutunud pisut igavaks ja soovid omale koju ühte mürakaru, siis Brina on just see, keda sa vajad. Huvi korral kirjuta palun kiri meiliaadressile kodu@gabrieliloomadeelu.eu ja tule Brinat vaatama.